WIOSENNE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU
WIOSENNE OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

KIEDY POTRZEBNE JEST OCZYSZCZANIE ORGANIZMU 

Czy wiosna to odpowiedni czas, by rozpocząć oczyszczanie swojego organizmu z toksyn?

W zasadzie wystarczy spojrzeć w lustro i przyjrzeć się własnemu odbiciu. Przetłuszczone włosy, pryszcze, łamliwe paznokcie, poszarzała skóra to niektóre z sygnałów. Jeśli przy tym męczą nas wzdęcia, zaparcia, waga nie spada, odczuwamy częste zmęczenie oraz podenerwowanie i mamy słabe kości, to z pewnością wiemy już kiedy potrzebne jest oczyszczanie organizmu. Natychmiast! Do powyższej listy możemy dopisać zatrzymanie wody w organizmie.

Organizm przeciążony toksynami zaczyna źle funkcjonować

Widać to natychmiast na skórze i czuć w ciele oraz w spadku energii. A z toksynami spotykamy się w zasadzie wszędzie. Wdychamy je z powietrzem, pijemy z wodą z kranu albo słodkimi napojami, zjadamy w pożywieniu zakonserwowanym tak, że mogłoby przeleżeć 100 lat. Jeśli dodamy do tego stres, słodycze, kawę i leki, ilość toksyn staje się zdecydowanie zbyt duża. Nawet silny organizm ma granice swojej wytrzymałości. Właśnie dlatego dobrze jest od czasu do czasu oczyścić swój organizm. Jak to zrobić?

Czy odpowiednia dieta oczyszcza organizm?

Najlepszym i chyba najłatwiejszym sposobem na ulżenie swojemu organizmowi jest zmodyfikowanie swojej diety. Odstawmy kawę, słodycze, słodkie napoje (zwłaszcza gazowane!), odstawmy pizzę, tłuste mięcha z ziemniakami. Choć może się wydawać, że to pozbawi nas szczęścia, to zapewniam, że tak się nie stanie. Jeśli na jakiś czas zastąpimy powyższe pokarmy zdrowymi, w gruncie rzeczy po tygodniu będziemy naprawdę bardzo zadowoleni.

Warto w tym czasie jeść więcej buraków, które pomagają budować krew i dobroczynnie działąją na wątrobę. Dobrze też sięgać po cebulę, cytrynę i czosnek. Często robimy to w czasie przeziębienia, nie przestawajmy kiedy już nam przejdzie. Doskonale podziała na żołądek siemię lniane, będzie też korzystnie wpływać na stan skóry i włosów. Jabłka pomogą uregulować perystaltykę jelit. Podobnie owoce leśne, które do tego wesprą układ krążenia. Po dwóch tygodniach uwzględniania takich produktów, poczujemy prawdziwą różnicę.

Czy można wspomóc oczyszczanie organizmu odpowiednimi preparatami?

Naturalne suplementy i zioła mogą być bardzo przydatne w procesie oczyszczania organizmu z toksyn, szczególnie te, które pomagają wypłukiwać z organizmu szkodliwe związki i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Na rynku dostępne są już takie preparaty roślinne, które nie tylko usuwają z organizmu toksyny i zanieczyszczenia, ale również wszelkiego rodzaju pasożyty i grzyby, które zasiedlone w organizmie ludzkim, obniżają odporność i zatruwają organizm.

Naturalne produkty wspomagające proces oczyszczania organizmu możesz znaleźć tutaj: naturalne oczyszczanie organizmu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl