Producenci
Formy płatności

W SKLEPIE INTERNETOWYM: www.znahorska.com

Płatności za zamówione produkty są realizowane z użyciem następujących form płatności:

przelew tradycyjny,

płatności elektroniczne

płatność kartą kredytową.

za pobraniem (przy odbiorze) u dostawcy realizującego przesyłkę,


1. PRZELEW TRADYCYJNY

Umożliwia zapłatę za zamówienie w formie przedpłaty, bezpośrednio na konto bankowe Sklepu. W takim wypadku przy składaniu zamówienia Klient w potwierdzeniu zamówienia otrzymuje jego numer, kwotę do zapłaty oraz dane Sklepu do wykonania przelewu:

Nr konta: Mbank 46 1140 2004 0000 3502 7676 1727


2. PŁATNOŚC ELEKTRONICZNA

Transakcje elektroniczne realizowane są za pośrednictwem BlueMedia.pl

 

3. PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ

Za pomocą kart płatniczych:

Visa

Visa Electron

MasterCard

MasterCard Electronic

Maestro

 

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

  

4. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Umożliwia zapłatę za zamówienie bezpośrednio u listonosza/kuriera w dniu otrzymania przesyłki. Ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą od 2 do 5zł w zależności od wybranej firmy kurierskiej.

  

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

BlueMedia.pl to firma która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji w przypadku płatności elektronicznej czy tez płatności kartą kredytową. Sklep nie uczestniczy w procesie weryfikacji transakcji i nie ma dostępu do informacji poufnych: numer konta klienta, login, hasło, nr karty kredytowej czy cvs.

Płatność przelewem to forma płatności za której bezpieczeństwo odpowiada bank Klienta. Sklep udostępnia jedynie swój numer konta, na które należy dokonać płatności za złożone zamówienie.

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z naszą Polityką Prywatności, pobieramy tylko dane niezbędne do sprawnej realizacji zamówień. Dane Klienta nie są przekazywane stronom trzecim. Klient, jako zarejestrowany użytkownik, ma prawo: do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz wniesienie żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Więcej w POLITYCE PRYWATNOŚCI SKLEPU

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl